Hakkımızda

Tarihçe :  
Deniz Temel Gıda Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Limitet Şirketi kaliteli ve lezzetli Antep fıstıklarını sizlere ulaştırmak anlayışıyla hareket eden modern ve daima ilerlemeyi amaç edinerek Gaziantep'te 1987 yılında Mahmut DENİZ markası adı altında 15 m2 dükkânda alım satım yaparak ticarete başlamıştır. 2013 yılı itibarıyla 1000 m2 kapalı alana geçerek Deniz Antep Fıstıkları markasını alarak Antep fıstığın da aranan marka olmak için teknolojiyi de kullanarak ilerlemeye devam etmektedir. Yöresel aldığımız Antep fıstıklarını işleyerek lezzetine lezzet katarak müşterilerimiz ile yaptığımız iş birliği başarımızın temelini oluşturmaktadır.
Deniz Antep Fıstıkları 2021 yılında ürün çeşitliliğini arttırarak sektörde öne çıkmak adına kaju fıstığı ithalatı yapıp kavrulmuş kaju ticaretine başlamıştır. 

Misyonumuz :
En iyi ürünleri toprağında bulur, en sağlıklı koşullarda, en ileri teknolojiyle işleyerek en taze şekilde müşterilerimizle buluştururuz. Antep fıstığı sektörünün önünü açar, liderlik eder, pazarı büyütür, vizyonumuzla geleceğe ilerleriz.

Vizyonumuz :
Türkiye'nin en taze ve en lezzetli Antep fıstıklarını işleyerek müşteri portföyünü sürekli arttırarak sektörde örnek olmaktır.

Üste Çık